Atlas Zımpara logo

nike air force pas cher ralph lauren pas cher nike air huarache pas cher hollister pas cher nike cortez pas cher polo ralph lauren pas cher nike air force 1 pas cher oakley pas cher nike huarache pas cher belstaff france nike cortez ralph lauren pas cher mbt chaussures

:: ÜRÜNLER
.: Su Zımparaları
.: Kuru Zımparalar
.: Rulo Zımparalar
.: Sonsuz Bantlar
.: Kalibre Zımparalar
.: Mop Zımparalar
.: Flap Diskler
.: Fiber Diskler
.: Maskeleme Bantları
.: Sünger Zımparalar
.: Brite Keçe
.: Kesme ve Taşlama Taşları

 
 

RULO ZIMPARALAR
Atlas Zımpara - Rulo Zımparalar
Rulo Zımparalar
 
Atlas Zımpara - Rulo Zımparalar
Rulo Zımparalar
Atlas Zımpara - Rulo Zımparalar
Rulo Zımparalar
Atlas Zımpara - Rulo Zımparalar
Rulo Zımparalar
    Her türlü zımpara işlemine uygun olan bez ve kağıt rulo zımparalarımız, geniş ve çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Farklı teknik özelliklere sahip zengin malzeme çeşitlerimiz arasından özel uygulamalarınızda kullanmak üzere en uygun çeşidi seçebilirsiniz.

    Rulo Zımpara Çeşitlerimiz;

    132 Kalite Rulo Zımpara : Zirkonyum aşındırıcılı ve bez (X) mesnetli bu ürünümüz metal, ahşap, parke ve ayakkabı sektörlerinde tercih edilen, yarı polyester bezi sayesinde güçlü mukavemet sağlayan bir zımpara çeşididir.

    138 Kalite Rulo Zımpara : Polyester (Y) bezi ve silisyum karbür aşındırıcısı sayesinde özellikle seramik, vitrifiye, cam ve mermer sektörlerinde kuru ve ıslak olarak kullanılabilen bir ürünümüzdür.

    140 Kalite Rulo Zımpara : Alüminyum Oksit aşındırıcılı bu ürünümüz sert bez (X) mesnetli olmakla beraber, aşındırıcı kum dağılımı seyrek olduğundan özellikle talaşlı ürünler için ideal bir zımparadır.
Ahşap, alüminyum, zamak gibi yumuşak malzemeler için

rulo, kalibre, sonsuz bant ve çaplı gibi değişik şekil ve ebatlarda yapılabilen, hem el hem de makine kullanımında yüksek verimlilik sağlayan bir üründür.

    145S Kalite Rulo Zımpara : Yumuşak bez (FJ) mesnetli, alüminyum oksit aşındırıcılı olan bu ürün  esnekliği ve dayanıklılığı sayesinde girintili yerlerde rahatlıkla kullanılabilen bir üründür.
Paslanmaz çelik, ahşap, pirinç, polisaj ve tekstil sektörlerinde tercih edilen ürünümüz kullanım sonrasında mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

    147 Kalite Rulo Zımpara : Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünümüz, özellikle metal, ahşap, çelik, alüminyum, deri ( ayakkabı), ve tekstil gibi sektörlerde kullanılıp, çapak alma, yüzey temizleme ve polisaj gibi işlemlerde yüksek verimlilik sağlamaktadır.
Sert bez (X) mesnetli ve alüminyum oksit aşındırıcılı 147 kalite zımpara, sonsuz bant, kalibre, rulo ve çaplı olarak farklı çeşitlerde üretilebilip, el ve makine kullanımlarına mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

    157 Kalite Rulo Zımpara : Kağıt (F) mesnetli, antistatik özellikli ve alüminyum oksit aşındırıcılı zımparamız, mobilya, tekstil, polisaj ve kalibrasyon işlemlerinde tercih edilmektedir.

    195 Kalite Rulo Zımpara : Zirkonyum aşındırıcılı, polyester bezli, çok güçlü ve dayanıklı bir zımpara çeşididir.
Sert çelik, demir, döküm, nikel bazlı alaşımların aşındırılması, zımparalanması gibi alanlarda tercih edilen üstün verimlilik sağlayan bir üründür.

  Teknik Özellikler
:: ATLAS ZIMPARA | RULO ZIMPARALAR ::
 
 

michael kors portemonnaie ray ban clubmaster air max goedkoop beats by dre goedkoop nike roshe ray ban outlet nike air huarache damen ghd fladjern mont blanc kuglepen hollister berlin polo ralph lauren pullover woolrich parka gucci belt uk scarpe mbt scarpe jordan polos ralph lauren baratos ralph lauren schweiz ghd glattejern nike air max thea beige cheap oakleys

  Powered By Atlas Online Tüm Hakları Atlas Zımpara'ya Aittir. Design By aKare Bilişim